Lekcje grupowe dla dorosłych - Snowboard

Dobra zabawa i integracja w grupie

Jeśli rozpocząłeś już swoją przygodę ze snowboardem, nie mogłeś lepiej trafić – zajęcia grupowe to ekonomiczna opcja nauki dla osób, które potrafią już jeździć.

Snowboard jest łatwy do nauczenia i bezpieczny pod warunkiem, że w tajniki tej dyscypliny wprowadzi Cię ktoś, kto sam ma „zajawkę” oraz lubi i potrafi uczyć. Wydaje Ci się, że wszystko już wiesz? Znudziła Cię jazda po stoku i szukasz mocniejszych wrażeń? Trenerzy pomogą Ci postawić pierwsze kroki w ekstremalnych zjazdach po stoku na krawędzi – także na twardej desce.

Zalety lekcji grupowych na snowboardzie

• Brak konieczności stania w kolejkach do wyciągów
  • Dobra zabawa w grupie
  • Ekonomiczna opcja aby podszkolić trochę swoje umiejętności
  • Bezpieczeństwo
Wiktor Mikołajczyk - Szkoła narciarska STOK

Wiktor Mikołajczyk

Szef wyszkolenia - snowboard

Wiktor Mikołajczyk

Trener Kadry Narodowej Polski w snowboardzie, Instruktor oraz Sędzia PZN, aktualny Mistrz Polski w snowboard crossie. W naszej szkole jego zadaniem jest szkolenie innych instruktorów snowboardu, tak aby zawsze byli jak najlepiej przygotowani do prowadzenia zajęć na śniegu. Troszczy się zarówno o wiedzę merytoryczną jak i umiejętności techniczne naszego zespołu.

Zajęcia grupowe na snowboardzie dla dorosłych prowadzone są na poziomie średniozaawansowanym. W każdej grupie uczy się maksymalnie 6 osób pod okiem jednego wykwalifikowanego instruktora. Każda lekcja trwa 2 h szkoleniowe. Aby utworzyć grupę potrzebnych jest co najmniej dwóch chętnych.

Codziennie w terminach od 13.02.2023 do 27.02.2023 zajęcia odbywają się w godzinach:

• 11:00-12:50

Dodatkowo dla osób chcących kontynuować naukę przez kilka dni przygotowaliśmy 3 dniowe kursy specjalnej obniżonej cenie.

• 2 godzinne lekcje grupowe

• 3 dniowy kurs grupowy (3x2h)

Terminy 2 godzinnych lekcji grupowych

Codziennie w terminach:

od 15.01.2024 do 18.01.2024 zajęcia odbywają się w godzinach:

•  11:00-12:50

Cennik 2 godzinnych
lekcji grupowych

Liczba osób 2h
pierwsza osoba 174,99 zł = 87,49 zł/h*
druga i każda kolejna osoba** 154,99 zł = 77,49 zł/h*

Zgodnie z Regulaminem Szkoły Narciarskiej STOK godzina szkoleniowa trwa około 55 minut. Kurs grupowy realizowany jest dla co najmniej 2 chętnych osób.

*Cena obowiązuje przy zakupie 2 godzinnej lekcji grupowej.

**Cena obowiązuje również rodziców dzieci korzystających z oferty Ferie ze Stokusiem lub Super Stoker!