Lekcje grupowe dla dorosłych - Narty

Ekonomiczna i skuteczna nauka

Dzięki specjalnej ofercie lekcji grupowych dla dorosłych możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych Instruktorów za niższą cenę.

Narciarstwo alpejskie jest pięknym sportem, podczas uprawiania którego można aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu w otoczeniu śniegu, słońca i gór. Kto raz zasmakuje białego szaleństwa już nigdy nie będzie chciał przestać!

Dlaczego warto wybrać ofertę lekcji grupowych dla dorosłych na nartach?

• Z nami nie stoisz w kolejkach do wyciągów – nasi Instruktorzy i ich Kursanci korzystają z odrębnej bramki

• Profesjonalna i doświadczona kadra instruktorska

• Grupy na różnych poziomach umiejętności

• Efektywna nauka w ekonomicznym wydaniu

• Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Artur Wysocki - Szkoła narciarska STOK

Artur Wysocki

Szef wyszkolenia - narciarstwo alpejskie

Licencjonowany trener narciarstwa klasy II, Instruktor Wykładowca SITN PZN, szef POL-SKI DEMO TEAM oraz członek zarządu SITN. Pod jego przewodnictwem zdobyliśmy tytuł Najlepszej Szkoły Narciarskiej w Polsce na Mistrzostwach Polski Instruktorów. W naszej szkole zajmuje się szkoleniem innych instruktorów narciarstwa i dbaniem, aby poziom ich wiedzy i umiejętności spełniały nasze standardy.

Zajęcia grupowe na nartach dla dorosłych prowadzone są na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. W każdej grupie uczy się maksymalnie 6 osób pod okiem jednego wykwalifikowanego instruktora. Każda lekcja trwa 2 h szkoleniowe. Aby utworzyć grupę potrzebnych jest co najmniej dwóch chętnych.

Codziennie w sezonie wysokim zajęcia odbywają się w godzinach: 10:00-11:50, 11:00-12:50 oraz 12:00-13:50.

Dodatkowo dla osób chcących kontynuować naukę przez kilka dni przygotowaliśmy 3 dniowe kursy w specjalnej obniżonej cenie na dwóch poziomach zaawansowania: początkującym i średniozaawansowanym.

• 2 godzinne lekcje grupowe

• 3 dniowy kurs grupowy (3x2h)

Terminy 2 godzinnych
lekcji grupowych

Codziennie w sezonie wysokim** zajęcia odbywają się w godzinach:

• 10:00-11:50
  • 11:00-12:50
  • 12:00-13:50

**Sezon wysoki obowiązuje od 25.12.23
do 10.03.24

Cennik lekcji
2 godzinnych grupowych

Liczba osób kurs 2h
pierwsza osoba 174,99 zł = 87,49 zł/h*
druga i każda kolejna osoba** 154,99 zł = 77,49 zł/h*

Zgodnie z Regulaminem Szkoły Narciarskiej STOK godzina szkoleniowa trwa około 55 minut. Kurs grupowy realizowany jest dla co najmniej 2 chętnych osób.

*Cena obowiązuje przy zakupie 2 godzinnej lekcji grupowej.

**Cena obowiązuje również rodziców dzieci korzystających z oferty Ferie ze Stokusiem lub Super Stoker!